Gönüllüler

 

 

"Bilinçli Aile Sağlıklı Nesiller projesinde görev aldığım süre boyunca beni en çok etkileyen ekibin enerjisi oldu. Ekibin yüzündeki daimi gülümsemenin projenin bu denli başarılı olmasındaki en önemli etken olduğunu düşünüyorum. Gönüllü olarak yer aldığım ilk etkinlikte çocuklar ile vakit geçirirken ne yapacağımı bilemediğimi hatırlıyorum. Her çocuğun başka bir oyun istediği, her kafadan farklı bir itirazın yükseldiği o kaosu. Ancak ekibin kendinden emin ve ne yaptığını bilen tavırları sayesinde çocukların bir grup olduğuna ve çok keyifli vakit geçirdiklerine şahit oldum. Benim yüzümdeki endişe yerine sorunları ekibin yüzündeki gülümsemenin çözdüğünü gördüm. Bu ekibin bir parçası olabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum" (H. Ç.)

 

 

 "Bilinçli Aile Sağlıklı Nesiller Projesi bana çok şey öğretti. Projeye dahil olan annelerin çocuklarında 1. haftanın başındaki ve 16. haftanın sonundaki değişimlerini görmek benim için çok mutluluk verici bir durum. Projenin amacına yönelik bu değişimleri gözlemlemek bana çok şey kattı. Bu fırsatı bana tanıdıkları için ekibe çook teşekkür ederim :)" (B.K.)

 

 

"Babaların çocukları için uğraştığını görmek ve çocukların babalarıyla oynarken yaşadıkları güzel duygulara tanık olabilmek çok keyifliydi. Babalar kadar Kültür Kent Vakfı ekibi de övgüyü hakediyor. Karşılık beklemeden böyle bir fırsatı babaların ayağına kadar getirdiler. Çocuklar mutlu olsun diye çok çalıştılar" (S.K.)

 

Yeni nesillere destek olabilirsiniz.